CE L’AIGÜETA

  Delegat: José Mª Romero; Telf: 667033430

  Camp: Municipal de La Bisbal d’Empordà (C. Mas Clarà s/n)

  Hora: 18:00

  Indumentària: samarreta vermella i blanca i pantaló vermell

 

ATHLÈTIC CAN BORELL

Delegat: Antonio Galván; Telf: 615489180: e-mail: galvanblanges@yahoo.es

Segon Delegat: Israel Mendieta; Telf: 622323044

Camp: Municipal Can Borell de Blanes ( Ctra. de Malgrat s(n)

Hora: 16:00

Indumentària: amarreta blanca i negra i pantaló negre

 

ATLÉTICO VILAJUÏGA

Delegat: Richert Costa; 661887308; e-mail: richertcosta@gmail.com

Segon Delegat: Luís Gómez; Telf: 656373277

Camp: Poliesportiu de Vilajuïga (Camí de Quermençó, 102)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta verda i negra i pantaló negre

 

MISTERIO CF

Delegat: Alejandro Soria; Telf: 677255959; e-mail: alexyoru@hotmail.com

Segon Delegat: Mauricio Rodríguez; Telf: 620067926

Camp: Municipal de Vilabertran (Cara. Vella de Perelada s/n)

Hora: 15:00

Indumentària: samarretavermella i negra i pantaló negre

 

FC VALVERALLA

Delegat: Albert Gatius; Telf: 699437680; e-mail: albertgati@hotmail.com

Segon Delegat: Joan Gatius; Telf: 679333933; e-mail: joangatius2@gmail.com

Camp: Municipal de Ventalló (C. Afores s/n)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta blau clara i blau fosca i pantaló blau fosc

 

VETERANS D’ARBÚCIES

Delegat: Jordi Maimí; Telf: 650365102; e-mail: jordimaimi@gmail.com

Segon Delegat: Santos Sánchez; Telf: 671437876; e-mail: snchezgmail.com

Camp: Municipal d’Arbúcies (Zona Esportiva Can Pons)

Hora: 18:00

Indumentària: samarreta groga i pantaló blanc

 

VETERANS BORDILS-FLAÇÀ

Delegat: Carles Casademont; Telf: 639293101; e-mail: carlos@casmarpal.com

Segon Delegat: Carles Castanyer; Telf: 609582243; e.mail: nyaca4@gmail.com

Camp: Municipal de Flaça (Zona Esportiva s/n)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta verda i negra i pantaló negre

 

VETERANS DE CALELLA

Delegat: Antonio Román; Telf: 629793914

Segon Delegat: Pepe Vázquez; Telf: 669886248; e-mail: pefina7842@gmail.com

Camp: Municipal de Begur (Cara. de Begur a Regencós)

Hora: 18:00

Indumentària: samarreta blanca i pantaló negre

 

COMA CROS, B CAFETEROS

Delegat: Carlos A. Chávez; Telf: 675157641; e-mail: carlosarturo_360@hotmail.com

Segon Delegat: Manuel Cuenca; Telf637121770; e-mail: manuelcu78@hotmail.com

Camp: Municipal Coma Cros de Salt (Camí de Les Guixeres s/n)

Hora: 15:30

Indumentària: amarreta blava i pantaló blanc

 

VETERANS CAN GIBERT

Delegat: Cristóbal Tarifa; Telf: 639949142; e-mail: tarifapuga@gmail.com

Camp: Municipal de Salt (Avda. Països Catalans, s/n)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta vermellai groga i pantaló negre (Segona: samarreta blava i pantaló blanc)

 

VETERANS BOCA JUNIORS

Delegat: Matias Rebecchi; Telf: 618295719; e-mail: tutecero@hotmail.com

Segon Delegat: Héctor Román; Telf: 679389136

Camp: Municipal Aeroclub Empuriabrava (C. Aeroclub, 2)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta blava i pantaló blau

 

VETERANS CE FARNERS

Delegat: José L. García: Telf: 661859622; e-mail: cremat1966@hotmail.com

Segon Delegat: Toni Calderón; Telf: 639494247

Camp: Municipal  de Santa Coloma de Farners (Cara. de Sant Hilari s/n)

Hora: 20:00

Indumentària: amarreta blava i pantaló blanc

 

VETERANS ALT EMPORDÀ

Delegat: Fernando García; Telf: 652317476; e-mail: garcialopezfernando@gmail.com

Segon Delegat: Yeray Lupiañez; Telf: 606854000; e-mail: yeraylupianez@gmail.com

Camp: Penya Unionista Figueres (Camí Palmers s/n, Vilamalla)

Hora: 17:00

Indumentària: samarreta rosa i pantaló negre

 

VETERANS DE PALAMÓS

Delegat: Jorge Heras; Telf: 660972668

Camp: Annexe Estadi Palamós (C. Ladislau Kubala s/n)

Hora: 17:00 o 19:00

Indumentària: amarreta groga i pantaló blau

 

VETERANS CF SILS

Delegat: Óscar Romero, Telf: 635446195; e-mail: romerodomenech@gmail.com

Camp: Municipal de Mallorquines (C. Anselm Clavé, 6)

Hora: 18:00

Indumentària: samarreta blava i negra i pantaló negre

 

REAL GUÍXOLS FC

Delegat: Abdelkhalek, Telf: 675363782

Segon Delegat: Samir El Onsri, Telf: 651812128; e-mail: kleuren_69@hotmail.es

Camp: Municipal de Mascanada (Ronda Màrtirs, Sant Feliu de Guíxols)

Hora: 17:00

Indumentària: samarreta blava i negra i pantaló negre

 

FC HONDURAS FIGUERES

Delegat: José Edgardo Yin; Telf: 633745073; e-mail: eyin_78@hotmail.com

Segon Delegat: William Cabrera; Telf: 632768407

Camp: Club Esportiu La Salle Figueres (C. de l’Aigüeta, 38)

Hora: 15:00

Indumentària: samarreta blava i pantaló blanc

 

VETERANS DE RIUDARENES

Delegat: Gerard Solà, Telf: 646377755; e-mail: gerardsolariera@gmail.com

Segon Delegat: Sebastián Gutiérrez; Telf: 630312102: e-mail: sebasgh@hotmail.com

Camp: Municipal de Riudarenes (Avda. Segadors s/n)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta vermella i pantaló blau

 

UE MAÇANET

Delegat: Carles Navarro, Telf: 650687298; e-mail: carlesflux@gmail.com

Camp: Municipal de Maçanet de la Selva (C. de les Escoles s/n)

Hora: 18:00

Indumentària: samarreta blava i blanca i pantaló blau