Dades dels equips Grup C

COMA CROS A CAFETEROS

Primer Delegat: Carlos A. Chávez, Telf: 675157641; e-mail: carlosarturo_360@hotmail.com

Delegat: Manuel Cuenca, Telf: 637121770; e-mail: manuelcu78@hotmail.com

Camp: Municipal Coma Cros (Camí de Les Guixeres s/n, Salt)

Hora: 18:00

Indumentària: samarreta blava i pantaló blanc

VETERANS BORDILS-FLAÇÀ

Primer Delegat: Carles Casademont, Telf: 639293101; e-mail: carlos@casmarpal.com

Delegat: Carles Castanyer, TElf: 609582243; e-mail: nyaca4@gmail.com

Camp: Munipal de Flaçà (Zona Esportiva)

Hora: 15:30 o 16:00

Indumentària: samarreta verda i negra i pantaló negre

VETERANS CF SARRIÀ

Primer Delegat: José L. Cano, Telf: 656575222; e-mail: picazo.patro@gmail.com

Delegat: Francisco Prieto, Telf: 618751457

Camp: Municipal Barri La Rasa (Carrer Flor de Neu, s/n, Sarrià de Ter)

Hora: 18:00

Indumentària: samarreta verda i blanca i pantaló verd

VETERANS COMA CROS B

Primer Delegat: Dioni R. Galeano, Telf: 627154273; e-mail: dionigaleano70@gmail.com

Delegat: Osman A. Cáceres, Telf:688253382; e-mail: caceresosman@gmail.com

Camp: Municipal Coma Cros (Camí de Les Guixeres, s/n, Salt)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta taronja i pantaló neg

CE L’AIGÜETA

Primer Delegat: José Ma. Romero, Telf: 667033430

Delegat:

Camp: Municipal de La Bisbal d’Empordà

Hora: 18:00

Indumentària: samarreta vermella i blanca  pantaló vermell

ATLÉTICO EMPURIABRAVA

Primer Delegat: Richert Costa, Telf: 661887308; e-mail: richertcosta@gmail.com

Delegat: Luís Gómez, Telf: 656373277

Camp: Municipal d’Empuriabrava – Aeroclub (Carrer Aeroclub, 2, Castelló d’Empüries)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta verda i negra i pantaló negre 

FC HONDURAS FIGUERES

Primer Delegat: José Edgardo Yin; Telf: 633745073; e-mail: eyin_78@hotmail.com

Delegat:

Camp: Municipal La Salle Fugueres (Carrer de l’Aigüeta, 38)

Hora: 15:30

Indumentària: samarreta blava i pantaló blau

MISTERIO CF

Primer Delegat: Alejandro Soria; Telf: 677255959; e-mail: alexyoru@hotmail.com

Delegat: Mauricio Rodríguez, Telf: 620067926

Camp: Municipal de Vilabertran (Carretera Vella de Perelada, s/n)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta vermella i negra i pantaló negre 

VETERANS ALT EMPORDÀ

Primer Delegat: Fernando García; Telf: 652317476; e-mail: garcialopezfernando@gmail.com

Delegat: Miguel Pedreño, Telf: 633575474: e-mail: rokero1109@hotmail.com

Camp: Penya Unionista Figueres (Camí Palmers, s/n, Vilamalla)

Hora: 16:30

Indumentària: samarreta rosa i pantaló negre 

FC VALVERALLA

Primer Delegat: Albert Gatius, Telf: 699437680; e-mail: albertgati@hotmail.com

Delegat: Joan Gatius, Tel: 679333933; e-mail: joangatius2@gmail.com

Camp: Municiàl de Ventalló (Carrer Afores, s/n)

Hora: 17:00

Indumentària: samarreta blau clar i blau fosc, pantaló blau fosc

LA H DE GIRONA

Primer Delegat: Antonio Velásquez, Telf: 632941084; e-mail: antonio@cafoodshn.com

Delegat: Norlan M. Calix, Tel: 666877564; e-mail: norlanmanuelcalixcalixa

Camp: Municiàl de Riudellots (Carrer Afores, s/n)

Hora: 16:00

Indumentària: samarreta negra, pantaló negre